Jump to content
Sign in to follow this  
kawetoiawe

buty Nike Classic Cortez wystarczające

Recommended Posts

Przy pierwszym wydaniu zawartym w 50 milach, a także próbie globalnej 100K, która zauważyła, że buty Ricka Walmseya Nike Air Max 97 przechodzą przez 50 mil w uczciwie absurdalnej prędkości związanej z 5: czterdzieści osiem, rzeczywiste Co2 By może być wykonane w Nike Air Foamposite Jedno buty pożerają kilometry jak głodny hipopotam.

Już na pierwszy rzut oka oczywista korzyść z faktycznego Hoka 1 Pierwszy to najlepsze wypełnienie, a także singiel typu rocker, jednak za pomocą Co2 By zmodyfikowali własną technologię, integrując antenę z włókna węglowego co2 w singlu, który pomaga zapewnia niezwykle płynne działanie. Zasadniczo został on stworzony, aby pomóc w faktycznej wymianie stóp z biegiem organicznym w bardziej wydajny sposób, a także będzie to doskonała praca. Naprawdę odkryjesz zaletę prawdziwej potrawy podczas zbierania stóp, a także sposób, w jaki obuwie powoduje osoba na przedniej stopie.

Naprawdę warto obserwować, jak Co2 By jest idealny dla sportowców wraz z butami Kobe IV Protro Wizenard szerokimi nogami, wykorzystując przestronny, ale mimo to zachęcający system przednich stóp zapewniający doskonałą równowagę, utrzymując buty Nike Classic Cortez wystarczające, dlatego nie ślizgają się wokół obuwie. W rzeczywistości super oddychający top to naprawdę tradycyjny Buty Nike Shox TL / CDG sprzedaż nylonowy wierzch, który dobrze trzyma stopy, a także świetnie sprawdza się podczas długich operacji.

A kiedy ktoś prosi nas wszystkich, ludzie ci wydają się „świezi”, ponieważ obecni współcześni młodzi dorośli mają śmiałą kolorystykę, która stwierdza, że działają we mnie osobiście! a Rzeczywisty ciężki profil dla pojedynczego użytkownika spada tylko 5 mm przez tylną piętę w celu chodzenia, jednak Co2 By jest nadal zwinny i bystry przez cały czas. Rzeczywista zszyta pięta zapewnia dodatkową pomoc w kierunku tyłu stopy, ale dodatkowo przypomina nam wszystkim z konturów Nazca w Peru. W świetny sposób.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×